Çinli donanım üreticileri kitle fonlamasına yöneliyor

0

Çinli donanım üreticileri

Çinli donanım üreticileri kitle fonlaması ile sektörde gücünü katlayacak. Indiegogo ile donanım üreticileri, fon arayışına giriyor.

Çinli donanım üreticileri Indiegogo’ya yöneliyor

Çinli teknoloji devleri, son birkaç yıldır Avrupa ve ABD pazarında zor zamanlar geçirdi. Huawei ve DJI, ticaret kısıtlamalarından etkilenirken, TikTok ve WeChat uygulamaları ABD’de yasaklanmayla tehdit ediliyor.

Ancak Shenzhen’deki Çinli üreticiler için Kaliforniya merkezli kitle fonlama platformu Indiegogo’nun ev sahipliği yaptığı bir etkinlikte farklı alanlardan işletmeler yer aldı. Taşınabilir elektrik santralleri üreten bir girişimden 53 yaşındaki ev aletlerine kadar değişen büyüklükteki işletmeler, Indiegogo’daki fırsatları değerlendirdi.

Indiegogo Çin’in Genel Müdürü Li Yongqin, ilk aşamanın dünya tarafından duyulmaları olduğunu beliriyor. Daha sonra dünyanın dört bir yanında sevilen markalara öncülük edeceklerini belirtti.

Indiegogo ve Kickstarter gibi platformlar, bireylerin ve kuruluşların bir projeyi finanse etmek için farklı kişilerden sermaye toplamasını sağlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>