Cisco dijital inovasyonlarını tanıtacak

0

Cisco dijital

Cisco dijital inovasyonlarıyla teknolojiye yön vermeye devam ediyor. Cisco Barselona’da düzenlenen World of Solutions’a dijital teknolojileriyle damga vuracak.

Cisco dijital inovasyonlarını içeren 16 proje duyuracak

Cisco yapay zeka, 5G, makine öğrenmesi, IoT, blockchain, veri analizi, güvenlik ve daha birçok konuda büyük bir ivme yakalamaya devam ediyor. 28 – 31 Ocak tarihlerinde Cisco, World of Solutions kapsamında inovasyon ekosisteminde 16 farklı projesini tanıtacak. Bu projeler Cisco’nun ortakları, müşterileri, girişimciler ve akademisyenlere yönelik olacak.

Bu projeler; akıllı şehirler için güvenli veri paylaşımından, yapay zeka tabanlı trafik analizine, trenlerde hızlı Wi-Fi ve endüstri için blockchain uygulamalarını içerecek.

Ayrıca Barselona’da yeni bir ortak inovasyon merkezi de açılacak. Bu merkez hakkındaki ayrıntılar, resmi lansmanda açıklanacak. Cisco’nun etkinilikteki ayrıntılı duyuruları için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>