Cisco gözlemlenebilirlik şirketi Epsagon’u satın alıyor

Cisco gözlemlenebilirlik şirketi
Cisco gözlemlenebilirlik şirketi

Cisco, gözlemlenebilirlik şirketi Epsagon’u satın almak için bir anlaşma imzaladığını duyurdu. Epsagon’un altyapısı artık Cisco’ya ait.

Cisco gözlemlenebilirlik şirketi Epsagon ile anlaştı

Epsagon’un teknolojisi, kapsayıcılar dahil olmak üzere uygulama ortamları için dağıtılmış izleme sistemlerine odaklanmış durumda. Cisco, anlaşmanın şirketin tam yığın gözlemlenebilirlik stratejisini yükseltmesine yardımcı olmada önemli bir rol oynayacağını söyledi.

Cisco’nun tam yığın gözlemlenebilirlik platformu, uygulamalar, ağ altyapısı ve güvenlik genelinde gözlemlenebilirlik gözlemlenebilirliği sağlayan AppDynamics, ThousandEyes ve Intersight’tan oluşuyor. Cisco, Epsagon’un teknolojisinin ve yeteneğinin kendi gözlemlenebilirlik vizyonunu ve yol haritasını tamamlayacağını söylüyor.

Cisco’nun Baş Strateji Sorumlusu ve Uygulamalar Genel Müdürü Liz Centoni bir blog yazısında, “Epsagon’un teknolojisi ve yeteneği, Cisco’nun derin iş bağlamıyla sektör lideri çözümler aracılığıyla benzersiz uygulama deneyimleri sunmalarını sağlama vizyonuyla uyumludur. Takımlar, tüm yığın boyunca görünürlük ve içgörüleri bağlamsallaştırarak ve ilişkilendirerek, sistemlerini daha iyi anlamak, sorunları hızlı bir şekilde çözmek, uygulama deneyimlerini optimize etmek, güvence altına almak ve müşterilerini memnun etmek için işbirliğini geliştirebilir” dedi.

Cisco ile Epsagon arasındaki anlaşmanın şartları ise henüz açıklanmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz