Citigroup yeni roller oluşturmak istiyor

0

Citigroup yeni roller

Citigroup yeni roller oluşturarak organizasyon şemasında büyümeyi hedefliyor. Citigroup, yeni rollerle yeni alanlara odaklanacak.

Citigroup yeni roller için harekete geçiyor

Citigroup’un kurumsal bölümünde blok zinciri ve dijital para birimleri de dahil olmak üzere dijital varlıklara odaklanan 100 rol oluşturmak istediği belirtildi.

Girişim, düzenleyici incelemenin yanı sıra büyüyen kripto para birimi sektörüne dokunmanın yollarını bulmak isteyen geleneksel bankaların en son girişimi. Citi, personele bir notta, Citi’nin küresel pazarlar operasyonundaki blok zinciri ve dijital varlıklar başkanı Puneet Singhvi’nin yeni ekibe liderlik edeceğini söyledi.

Citi sözcüsü e-postayla gönderilen bir yanıtta, yeni ekibin dahili ve harici işe alımların bir karışımını oluşturacağını ve Singapur, New York, Londra ve Tel Aviv’de barındırılacağını söyledi ve işe alımların 2022’nin sonuna kadar tamamlanmasının beklendiğini de sözlerine ekledi. Sözcü, “Herhangi bir ürün ve hizmet sunmadan önce, kendi düzenleyici çerçevelerimizi ve denetleyici beklentilerimizi karşılamak için bu pazarların yanı sıra gelişen düzenleyici ortam ve ilgili riskleri inceliyoruz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>