Citrix’ten sanallaştırma için yeni sürüm  

0

Citrix, uygulama ve masaüstü sanallaştırma ile çalışmaya hazır iş alanlarında piyasa ve teknoloji liderliğini geliştirecek XenApp ve XenDesktop‘ın yeni sürümlerini duyurdu. XenApp ve XenDesktop 7.6, anında uygulama erişimiyle benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Yeni sürümler depolama performansı sağlamanın getirdiği maliyetleri de neredeyse ortadan kaldırıyor.

Bu yeni sürümler, güvenlik için yeni bir endüstri standardı oluşturuyor ve mevcut Citrix ortamlarına herhangi bir kesintiye yol açmadan, sorunsuz şekilde bütünleştirilebilen pek çok yeni özellik sunuyor. Endüstrinin en kapsamlı mobil çalışma alanı çözümü olan Citrix Workspace Suite’in temel taşları olan XenApp ve XenDesktop; bulut içerisinde, şirket kapsamında ve karma ortamlarda uygulanabilecek şekilde tasarlandı.

Citrix Masaüstü ve Uygulamalar Genel Müdürü Rakesh Narasimhan, yeni sürümlerle ilgili şunları söyledi: “XenApp ve XenDesktop 7.6, çalışma uygulamaları ve verilerinin mobil bir çalışma gücüne uygulanması için bütün temel teknolojiler arasında neden Citrix‘in lider olduğunu gösteriyor. Bu yeni sürüm, müşterilerin bulutun operasyon ve maliyet avantajlarından yararlanmasını sağlıyor, ayrıca karma ve şirket içi veri merkezi uygulamalarını destekliyor ancak aynı zamanda insanların herhangi bir yerde, herhangi bir cihazdan verimli şekilde çalışmak için ihtiyaç duyduğu özellikleri ve performansı sunmaya devam ediyor.”

XenApp ve XenDesktop 7.6, Eylül 2014 tarihinde piyasada olacak.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>