Citroen elektrikli teslimat kamyoneti geliştirdi

0

Citroen elektrikli teslimat

Citroen elektrikli teslimat kamyoneti ile uzun vadeli kiralama seçeneği sunuyor. Ami EV, teslimatları uygun ve verimli hale getiriyor.

Citroen elektrikli teslimat kamyoneti 29 dolara kiralanabiliyor

Citroen, Ami elektrikli aracını küçük bir teslimat kamyonetine dönüştürdü. Ami Cargo, uzun vadeli kiralama seçeneği ile işletmelere ve kullanıcılara fırsatlar sunuyor. Yeni ultra pakette Citroen, aylık 29 dolarlık kiralama fiyatına sahip.

Orijinal hali iki koltuklu araç, sürücü koltuğu ile kargo alanı arasında net bir ayrım ile etkin bir şekilde tek kişilik bir araca dönüşebiliyor. Bu sayede diğer bölümde kargo taşınabiliyor.

Cargo, boyut ve performans açısından orijinal Ami’ye benziyor. 5.5kWh’lik bir bataryası bulunan araç, tam dolu batarya ile yaklaşık 75 km yol gidebiliyor. Ayrıca saatte 45 km hıza ulaşan araç, şehir içi için ideal bir kullanım sunuyor.

Son dönemde Amazon gibi perakendeciler, filolarını sürdürülebilir hale getirmek için bu segmentteki araçlara yöneliyor. Ayrıca Hindistan’da da bu tarzda birçok dağıtım aracı kullanılıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>