Çizim tableti Wacom One tanıtıldı

0

Çizim tableti Wacom

Wacom, CES 2020’de çizim tableti Wacom One’ı tanıttı. Çizim tableti, özellikle grafik tasarım üzerine çalışan kişiler için kolaylıklar sağlayacak.

Çizim tableti Wacom One özellikleri

Son yıllarda tasarımcılar tabletler ve telefonlar gibi taşıması kolay elektronik cihazlarla çizim ve tasarım işlemlerini yerine getirmeyi istiyor. Wacom, tasarımcılardan gelen bu talebe yanıt veren yeni bir tablet geliştirdi.

CES 2020’de tanıtılan Wacom One, 13 inçlik ve 1080p ekrana sahip. Mac, Windows ve Android cihazlarla uyumlu olan Wacom One, yüzde 72 NTSC renk seçeneği sunuyor.

Wacom One, şarj gerektirmeyen basınca duyarlı kalemi sayesinde, çizim işlemlerini çok daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Başlangıç seviyesinde çizim sunan Wacom One, özellikle eğitim amacıyla kullanılmaya uygun teknik özelliklere sahip. Wacom One’ın satış fiyatı ise 399,95 dolar olarak açıklandı.

Ocak ayında satışa sunulacak olan Wacom One Amazon, Best Buy gibi alışveriş sitelerinden online olarak sipariş edilebilecek.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>