ClickBus mobil uygulaması yayında

0

ClickBus-LogoUygulama, kullanıcıların farklı güzergahlar için otobüs seferlerini sorgulamalarını ve diledikleri firmadan otobüs bileti satın almalarını sağlıyor. 80’den fazla otobüs firmasıyla anlaşması bulunan ClickBus, Türkiye genelinde 5300’den fazla rotaya sefer sorgulama ve otobüs bileti satın alma imkanı sağlıyor.

Uygulamayı kullanmaksa oldukça basit. Kalkış ve varış yerleri seçildikten sonra seyahat tarihi seçiliyor. ClickBus seçilen tarih ve rota için en uygun seferleri anında listeliyor. Kullanıcı dilediği firmadan koltuğunu seçip kredi kartı veya banka kartıyla otobüs biletini satın alabiliyor.

Kullanıcıya lokasyonuna göre en yakın otogarların listelemesi dışında aynı zamanda en son yaptığı aramaları da görme imkanı sunuluyor. Ek olarak mobil uygulamadan bilet satın alan yolcuların bilgileri uygulama hafızasında tutuluyor ve bir sonraki işlemler için kullanım kolaylığı sağlıyor. Kullanıcı deneyimini en yüksek seviyeye çıkarmak üzere tasarlanan uygulama, tüm dünyada seyahat severlerin kolayca otobüs bileti satın almalarını sağlamayı hedefliyor.

Uygulama Google Play Store and iOS App Store‘dan  indirilebilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>