Clubhouse Android’e beta sürümüyle geldi

0

Clubhouse Android

Clubhouse Android kullanıcıları için beta sürümüyle yayınlandı. Uygulamanın önümüzdeki günlerde büyük ölçekli kullanıma sunulması bekleniyor.

Clubhouse Android kullanıcıları için yayınlandı

Clubhouse artık iOS’a özel bir uygulama olmaktan çıktı. Şirket, Android tarafında uygulamanın beta sürümünü kullanıcılara sunmaya başladı.

Yabani otlar, her büyüklükteki çiftlikler için maliyetli bir olumsuz etkendi. Artık robotlar ile bu sorunun önüne geçilebilir.

Beta sürümü şu anda yalnızca ABD’deki kullanıcılar Android cihazlarına yükleyebiliyor. Önümüzdeki günlerde ise uygulamanın diğer ülkelerde de genel kullanıma sunulması bekleniyor.

Clubhouse, geçtiğimiz yıl sesli konuşmaları popüler hale getirdi. Birçok sosyal medya platformu bu yönde yeni özellikler geliştirdi, yeni uygulamalar piyasaya sürüldü. Elon Musk ve Mark Zuckerberg gibi tanınan isimlerin de platformda daha önce yer alması, bu popülerliği daha da artırdı.

iOS tarafında kullanıcı sayısı olgunluğa ulaşan Clubhouse, artık Android tarafında da büyümeyi hedefliyor. Ancak yine de davet odaklı büyümeye devam edecek. Her ne kadar kullanıcılar kullanıcı sayısı bazlı büyümeye odaklansalar da Clubhouse ölçekli bir büyüme hedefiyle ilerliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>