Clubhouse web desteği sunuyor

0

Clubhouse web desteği

ABD’deki kullanıcılar için Clubhouse web desteği sunuyor. Böylelikle kullanıcılar web platformu üzerinden sohbetlere katılabilecek.

Clubhouse web desteğini duyurdu

2020’deki ilk çıkışından bu yana, Clubhouse’da bir sohbete katılmak için uygulamayı kullanmak gerekiyor. Ancak artık durum böyle değil.

ABD’deki kullanıcılar, bir web tarayıcısı kullanarak tekrarları ve canlı odaları dinleyebilecek. Üstelik Clubhouse’u bu şekilde kullanmak için oturum açmaya gerek olmayacak.

Clubhouse bu özelliğin deneysel olduğunu, bu nedenle hatalar olabileceğini belirtiyor. Ancak şirket, kullanıcılar bunu “yararlı” bulursa daha fazla ülkeye yayılacağını söylüyor. Benzer şekilde, zaman içinde daha fazla oda tipini ve Kulüp Evi deneyiminin diğer bölümlerini desteklemeyi düşünecektir.

Bir misafir odasındayken Clubhouse, bir sosyal ağ veya mesajlaşma uygulaması aracılığıyla bir oturuma bağlantı göndermek için arayüzün alt kısmında bulunan Paylaş düğmesine dokunabilirsiniz. İlk seçeneği belirlediğinizde, odayı tanımlamak için bir yorum ekleyebilirsiniz. Canlı bir odaysa, takipçileriniz katılabilmeleri için bildirim alır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>