CMC’nin Anadolu çalışmaları tam gaz

0

Anadolu’ya yaptığı yatırımlarla şehirlerin kalkınmasına önemli katkılar sağlamayı ve gençlere kariyer imkânları oluşturmayı amaçlayan CMC, Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR) bağlı Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “3. Kariyer Günleri” etkinliğinde, “Kentte En Fazla İstihdam Sağlayan Şirket” ödülünü aldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda düzenlenen törende CMC, Şanlıurfa’da istihdamın artırılması amacıyla İŞKUR’la yaptığı işbirliği ve kentte yeni iş imkânlarının yaratılması yönündeki çalışmaları nedeniyle ödüle layık görüldü. Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün de katıldığı törende, kentte İŞKUR aracılığıyla en fazla istihdam sağlayan kuruluşlar arasında yer alan CMC’ye plaketini Karaköprü Merkez İlçesi Belediye Başkanı Nihat Çiftçi verdi.

CMC Genel Müdürü Tolga Başarır, Şanlıurfa’da böyle bir ödül almaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek “Malatya’dan sonra Şanlıurfa ilimizde de en büyük işveren konumuna geldik. Anadolu’da açacağımız yeni lokasyonlarda da aynı başarıyı gösterip, ülkemize istihdam sağlamaya devam edeceğiz. İlerleyen dönemde Şanlıurfa’daki lokasyonumuzda görev yapan çalışan sayımızı 2 bine çıkarmayı hedefliyoruz. Anadolu’ya yaptığımız yatırımlarla sürdürülebilir ekonomik kalkınmaya destek olmaya ve Türkiye’nin birçok ilinde iş olanaklarının artırılması amacıyla İŞKUR’la işbirliği içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>