CMC’ye yeni genel müdür yardımcısı

0

1441019402_CMC_Sat______Pazarlama_ve______Geli__tirmeden_Sorumlu_Genel_M__d__r_Yard__mc__s___Beng___G__ne___Ya__c__o__lu4 bin 500’ü aşkın çalışanı ile Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden CMC, müşterilerinin memnuniyetini ve deneyimini daha üst seviyelere çıkarabilmek amacıyla ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Bu doğrultuda CMC ekibine son olarak katılan isim, 15 yıla yaklaşan deneyimi ile alanının önemli isimler arasında yer alan Bengü Güneş Yağcıoğlu oldu. Yağcıoğlu, Satış, Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.

Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlayan Bengü Güneş Yağcıoğlu, eğitimine İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetimi Enstitüsü’nde devam etti. İlk pazarlama ve satış deneyimlerini öğrenciliği döneminde Koçbank ve Finansbank’ta Tüketici Pazarlama departmanlarında çalışarak edindi. Profesyonel iş yaşamına Kariyer.net’te başlayan Yağcıoğlu, burada 5 yıl boyunca farklı yönetim pozisyonlarında görev aldı. Ardından geçtiği Turkcell’de şirketin önde gelen kurumsal müşterilerinin yönetimini üstlendi; Video Çağrı Merkezi, ATM ve banka şubelerinin bağlantılarının 3G üzerinden yedeklenmesi gibi birçok büyük projede rol aldı. Yağcıoğlu CMC ekibine katılmadan önce, Vodafone’da Finans Segmenti Satış Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>