Çocuk gelişimi için Good Parents platformu tanıtıldı

0

good parents

Çocuklarının gelişimi ve eğitimi konusunda hassas olan anne ve babalar için dikkat çekici bir girişim hayata geçirildi. Good Parents isimli platform, bilgisayar ve mobil uygulamalar yoluyla kullanılabilen sistemi sayesinde ebeveynlere yakından ilgilendirecek.

Good Parents uygulaması neler sunuyor?

iOS ve Android uygulaması olarak kullanıma sunulan Good Parents uygulaması, çocukların yaşına, ilgi alanlarına ve bulunduklara yere göre en uygun etkinlikleri listeliyor. Ebeveynlerin akıllı rehberi olmayı hedefliyor. Fikir sahibi olan, Türk Eğitimci ve Kadın Girişimci Burçin Önal ve TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen ortaklığında hayata geçirilen uygulama, 1 Kasım’dan itibaren ailelerin hizmetine sunulacak.

Kolay kullanımı ve yapay zeka destekli altyapısı sayesinde, Good Parents, çocuklar için en uygun etkinlik ve eğitimi, modern anne ve babalara sunacak. Etkinlikleri, yaşa ve konuma göre filtreleyen uygulama, kullanıma bağlı tanıma özelliğiyle de çocukların arkadaşı, ailelerin danışmanı olmayı hedefliyor. Uygulama, etkinlikleri puanlama, eksiksiz eğitim ve hizmet veren kuruluşları ödüllendirme özelliğiyle ailelerin “güvenilir” rehberi olmayı öncelikli olarak hedefliyor.

Uygulama Uzman Eğitimciler Tarafından Yazıldı, Yapay Zeka İle Her Çocuğun Dünyası Özelleştirildi.

Ailelerin sorumlu ve sosyal ebeveynlik hayatına yardımcı bir rehber olarak tasarlanan Good Parents, uzman eğitimci kadrosuyla birlikte araştırdığı ve hazırladığı etkinlikleri, çocukların kişisel özelliklerine ve yaşadıkları semte göre filtreliyor ve ailelere sunuyor.  Yapay zekası sayesinde kısa sürede kullanıcısıyla arkadaş olan Good Parents, ailelere yaşadıkları deneyimleri puanlama imkanı sunarken, uygulamayı kullandıkça ailelere ve çocuklarına da hediyeler kazandırıyor.

Good Parents ailelere zaman tasarrufu sunarken aynı zamanda diğer ailelerin de katıldıkları etkinlikleri görme, onları davet etme ya da katıldıkları etkinlikleri paylaşma özellikleriyle “sosyal ve mutlu bir topluluk” yaratmayı amaçlıyor.

iOS indirme linki

Android indirme linki

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>