Coinbase kullanıcıların banka hesaplarını boşalttı

0

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase’de hızla yükselen şikayetler, Coinbase’in kullanıcıların banka hesaplarından izinsiz olarak büyük miktarlarda para çektiğini ortaya çıkardı.

Hesapta para yok, ödemeler çok

Sayıları hızla artan şikayetlere göre, Coinbase hesabına banka hesabını/kredi kartını bağlayan kullanıcılar, Coinbse tarafından izinsiz olarak kripto para alımı yapıldığını ve bu nedenle banka hesaplarındaki paranın bittiğini, hatta nakiti kalmadığı için ödemelerini yapamayan bazı kullanıcıların yüzlerce dolar ceza ödemeyle karşı karşıya kaldıklarını rapor ettikleri ortaya çıktı.

Coinbase ise sorunun kaynağını bulduğunu ve düzeltmek için çalıştıklarını vurgularken, hatalı yapılan işlemler nedeniyle zarar gören kullanılara paralarının geri iade edileceğini de açıkladılar. Ancak bu beklenmedik hatalı işlemler Coinbase’e olan güvenin büyük hasar almasına neden oldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>