CSC Türkiye’nin yeni genel müdürü Alev Alp Esen

0

Finans ve bilişim sektörlerinde danışmanlık, satış ve üst düzey yöneticilik pozisyonlarında 24 yıllık deneyimi bulunan Esen, Garanti Bankası, Reuters, Thomson Reuters, Turaz firmalarında yurtiçi ve yurtdışında görevler üstlendi. CSC ekibine katılmadan önce Misys’de Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini sürdüren Alev Alp Esen, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nde tamamladı.

CSC’nin sahip olduğu küresel know-how’ı Türkiye’deki çalışmalarına yansıtacaklarını belirten Alev Alp Esen, “Hızla büyüyen Türkiye pazarında önemli hedeflerimiz var. CSC’nin bugün dünyadaki liderlik konumunun verdiği güç ve farklı sektörlerde sahip olduğumuz deneyim ile Türkiye’deki yerel ve uluslararası müşterilerimiz için değer yaratma amacıyla hareket ediyoruz. Sunduğumuz yenilikçi ürün ve hizmetlerle faaliyet alanımızda liderliği hedefliyoruz,” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>