Cubic Telecom bağlı cihaz sayısında 10 milyonu geçti

0

Cubic Telecom bağlı cihaz sayısı

Dünyanın önde gelen küresel bağlantılı yazılım şirketi Cubic Telecom, dünya çapında 190’dan fazla ülkede bağlı ve yönetilen 10 milyon cihazı aşarak önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Sadece iki yıl önce, Cubic 3 milyon cihazı yönetip bağladı ve bir yıl sonra 6 milyona ulaştı. 2022’nin henüz yarısında, 10 milyonluk son kilometre geçilmiş oldu. Daha fazla otomotiv ve cihaz üreticisi, yeni nesil mobilite hizmetini ve isteğe bağlı özellikleri etkinleştirmeye başladıkça Cubic hacmini artırmış oldu. Cubic’in teknolojileri, başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bağlantı teknolojilerini ve analitiği sağlıyor.

Cubic Telecom’un kurucusu ve CEO’su Barry Napier: “10 milyon cihazlık bu dönüm noktası hakkında gerçekten heyecan verici olan şey, 2020’den beri her yıl sayılarımızı ikiye katlamış olmamız” diyor. Cubic, gezegenin herhangi bir yerinde güvenli ve güvenli bir şekilde gerçek uçtan uca bağlantı sağlayarak ve cihazın tüm yaşam döngüsü için sunulan karmaşık zorlukları çözmeye odaklanmaya devam ediyor. Mobil teknolojilerin kapsamı değiştikçe, Cubic Telecom misyonunu genişletti. Audi, Bentley, John Deere ve Volkswagen gibi önde gelen kuruluşlar arasında yaygın olarak benimsenmesine ek olarak, Cubic’in bağlantı teknolojileri Qualcomm Technologies’in Snapdragon® Araçtan Buluta Hizmetlerini etkinleştirerek Snapdragon Dijital Şasi bulut bağlantılı araç platformlarını daha da geliştiriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>