Dassault, sistem entegrasyonu alanında öncü

0

3DEXPERIENCE, Dassault Systèmes danışmanlık ve sistem entegrasyon ortaklıkları stratejisini genişlettiğini ve hizmet faaliyetlerini, dünyanın her yerinden müşterilerinin iş yerlerini dönüştürmelerine yardımcı olacak şekilde yeniden konumlandırdığını duyurdu. Bu genişletme, müşterilerinin Dassault Systèmes’in entegre iş ve teknoloji danışmanlığı ekosistemine ayrıcalıklı erişim yoluyla zenginleştirilmiş ve hızlandırılmış değer yaratma taleplerine verilen bir yanıt olacak.

3DEXPERIENCE platformu, müşterileri için yeni değer yarama mekanizmaları üretmek için mühendislik uygulamalarının çok ötesine giden yeni iş deneyimlerinin önünü açıyor. Dassault Systèmes, dijital iş danışmanlığı ve teknoloji hizmetleri içeren güçlü bir global ağın bu değişimde önemli bir rol oynadığını kabul ediyor. Şirket, iş fikrinden 3DEXPERIENCE iş sunumlarına kadar bir müşterinin dönüşümünün tüm unsurları için şirket içi uzmanları ve danışmanlık ve sistem entegrasyon ortaklarıyla birlikte dünya çapında yönetim ve teknoloji danışmanlığı uygulamaları sunacak. Bu uygulamalar her boyuttan ve her coğrafyadaki şirketin yenilikçi çözümlerden, gelişmiş ölçeklendirilebilirlikten ve proje teslimat başarılarından faydalanmasını sağlayacak.

Bu yeni hizmet girişiminin bir parçası olarak Dassault Systèmes, Geometric Ltd. ile Hindistan’da, şirketin teslimat ekosistemine verimlilik ve hız katacak global bir hizmet merkezi oluşturdu. Bu yeni alt şirket, 3DEXPERIENCE platformunun her boyuttan proje üzerinde uygulanmasını, yükseltme, geçiş, bakım, destek ve eğitim hizmetleri gibi hizmetlerle geliştirecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>