DataStar’dan fansız endüstriyel PC

0

Shuttle_XS36V4Farklı tasarımlı endüstriyel PC’leri ve özel üretim sistemleri ile tanınan Shuttle’ın fansız yeni modeli XS36V4 satışa sunuldu.

İnce bir yapıya sahip olan PC, bu sayede pek çok yere rahatlıkla monte edilebiliyor. Gelişmiş sistem özelikleri ile pek çok kurumun gereksinimlerine uygun olan Shuttle XS36V4, fansız soğutma tasarımı sayesinde toz üretmeden çalışabiliyor. Bu nedenle toza hassas tüm yerlerde özellikle tercih edilen sistem, ısıyı sistem içinde hızlı ve eşit bir şekilde iletmek için termal ısı boruları kullanılıyor. Fansız olan sistem, güç tüketimini de azaltıyor.

Üründe SSD diskler tercih edildiği takdirde ise tamamen sessiz bir sistem elde edilerek, sese duyarlı yerler için de ideal bir PC haline geliyor.

Shuttle XS36V4 endüstriyel PC, Intel Bay Trail teknolojisini kullanıyor. Intel Celeron J1900 işlemci kullanılan sistemde bütünleşik Intel HD grafik kartı yer alıyor. DDR3L düşük voltajlı bellek modülleri ile enerji tasarrufu sağlıyor. Yerleşik VGA, HDMI, paralel port ve ekran girişi ile full HD video gibi uygulamalara olanak veriyor. Tek kanal üzerinden HDMI video ve ses sinyalleri gönderilebiliyor.

36 mm inceliğindeki yapısıyla dijital tabela, kiosk, POS gibi dikey uygulamalar için uygun bir çözüm olan sistem ayrıca RS232 / RS422 / RS485 yuvaları barkod tarayıcı, yazıcılar, tuş takımları gibi farklı çevre birimlerinin sisteme bağlanabilmesine olanak veriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>