DE-CIX ailesine katılan yeni şirketler belli oldu

0

de-cix

DE-CIX’in kurumlara ve İnternet Servis Sağlayıcılarına (ISP), tek bir bağlantı ile yüzlerce bulut hizmet sağlayıcısına erişim sağlayan DirectCLOUD hizmeti, kullanım alanını genişletiyor. DirectCLOUD ailesine katılan iki yeni şirket, kurumun bağlantısı ile Google Cloud, Amazon Web Services ve çok daha fazla bulut hizmet sağlayıcısına erişim sağlayacak.

DE-CIX yeni müşterileriyle kullanım alanını genişletti

Global verilere göre, bilişim dünyasının en hızlı büyüyen alanlarından biri olarak gösterilen bulut sektörünün 2020’ye kadar hacmini dörde katlaması bekleniyor. Böylesi büyük potansiyele sahip bulut bilişim ekosisteminde, müşterilerine sunduğu DirectCLOUD hizmetiyle minimum gecikme oranı vaat ediyor.

DE-CIX Türkiye Bölge Direktörü Bülent Şen konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “DirectCLOUD hizmetimizin ilk kullanıcıları olan Hitit Bilgisayar Hizmetleri’nin ve Türkiye’nin lider online sipariş platformlarından birinin, bölgedeki üssümüz olan İstanbul’a katılmaları bizi çok onurlandırdı. Türkiye’nin tek resmi İnternet Değişim Noktası olarak DE-CIX İstanbul, veri merkezi ve operatör bağımsız bir bağlantı ve eşleştirme (peering) noktası. Artan bulut bağlantı ihtiyaçları ve bağlantı gerekliliklerine paralel olarak güvenilir bir ortak arayan tüm kurumları DirectCLOUD hizmetimizle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz”.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>