Delivery Club QR kodlu dövme için işbirliği yapıyor

0

Delivery Club QR kod

Delivery Club geçici dövme için işbirliğine gidiyor. Delivery Club QR kodlu dövme ile vatandaşların doğrulamalarını daha hızlı yapmasını hedefliyor.

Delivery Club QR kodlu dövme için çalışıyor

Rus yemek dağıtım hizmeti Delivery Club, Moskova sakinlerine, insanların COVID-19’dan uzak durmasına yardımcı olmak için restoran ve barlara giriş için gerekli olan QR kodlarının geçici dövmelerini sunmaya başladı.

Vatandaşların, 1 Ağustos’a kadar kafe veya barlarda içeride oturabilmek için aşı, negatif test veya bağışıklık sahibi olduklarını kanıtlayan bir QR kodu göstermeleri gerekiyor.

Rusya, yetkililerin daha bulaşıcı Delta varyantını ve daha yavaş aşı oranını suçladığı koronavirüs vakalarında bir artışla boğuşuyor. Hatta 786 ölümle pandeminin başlangıcından bu yana en fazla ölüm sayısı da bildirildi.

Delivery Club, geçici dövmeler üreten ve satan bir girişim olan Everink Tattoos ile barlara, kafelere ve restoranlara tanıtabileceği ve insanları aşıların önemi konusunda eğitebileceği bir girişimde çalıştığını söyledi. Rusya’nın en büyük kredi kuruluşu Sberbank (SBER.MM) ve İnternet şirketi Mail.Ru (MAILRq) arasındaki bir işbirliği olan Delivery Club, iki haftaya kadar süren ve suya dayanıklı altı farklı geçici dövme tasarımı olduğunu duyurdu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>