Dell Çözüm Günü için geri sayım

0

Uçtan uça sunduğu çözümler ile dikkat çeken Dell; tümüyle sanallaştırılmış bir ortam oluşturmak için gerekli olan tüm kurumsal portföyü ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Dell Türkiye Ülke Müdürü Didem Duru, “BT altyapılarını yenileyen şirketlerin ihtiyaç duydukları tüm ürünleri tek bir üreticiden alma eğilimi olduğunu görüyoruz. Özellikle BT bütçelerinden en yüksek verimi almak isteyen müşteriler için, tedarikçi sadakati de önemli bir konu. Dell olarak bu ihtiyaçlara yönelik esnek çözümler sunmak için çalışıyoruz. Uçtan uca bir ürün ve çözüm sağlayıcı olarak, müşterilerimize ihtiyaçları olanı, en kısa sürede, en düşük fiyat ve mümkün olan en yüksek verimle sunabiliyoruz. Türkiye, Dell için çok önemli bir pazar ve Dell olarak Türkiye’yi bir merkez olarak konumlandırmak istiyoruz. Son dönemde Türkiye’de müşteri portföyümüzü iki katına çıkardık. Gelecekte de bu alanda yatırımlarımız devam edecek.”

Dell Solutions Tour 2014, 25 Kasım’da İstanbul’da

Dell’in global dönüşümünün ve uçtan uca çözüm sağlayıcısı olma vizyonunun paylaşıldığı, dünya çapında 76 ülkede gerçekleştirilen “Dell Çözüm Günü”, geçtiğimiz yıl ilk kez İstanbul’da da gerçekleştirilmişti. Bu yıl da 25 Kasım’da İstanbul Levent’te bulunan Wyndham Otel’de gerçekleştirilecek organizasyonda; ağ altyapıları, sanallaştırma, yazılım ve veri merkezlerinin değişimi gibi konular ön planda olacak.

Dell’in hizmet merkezli bir BT modeli ile çalıştığını söyleyen Duru; “Kurumsal ağlardan tabletlere, PC’lerden BT danışmanlığa kadar uzanan geniş bir alanda sunduğumuz ürün ve çözümler ile kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Sağlık, otomotiv, perakende, finans, üretim ve eğitim sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz Dell’in uçtan uca BT modelleriyle hem iş süreçlerini kolaylaştırıyor hem de müşteriden gelen isteklere yanıt verme süresini ciddi oranda azaltıyorlar. 25 Kasım tarihinde Levent’teki Wyndham Otel’de gerçekleştireceğimiz “Dell Çözüm Günü”nde de tüm bu çözümlerimizi müşterilerimiz ile paylaşacağız” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>