Dell Yeni Zelanda ülke müdürünü atadı

Dell Yeni Zelanda
Dell Yeni Zelanda

Dell Yeni Zelanda ülke müdürü atamasıyla Yeni Zelanda pazarına gireceğini belli etti. Ülke müdürü olarak Buer seçildi.

Dell Yeni Zelanda ülke müdürü Buer oldu

Dell Technologies, şirketin Yeni Zelanda ülke müdürü olarak Leanne Buer’i atadı. Buer, yeni oluşturulan ülke tabanlı pozisyonu ilk devralan kişi oldu.

Yeni görevinde Buer, Dell’in Yeni Zelanda operasyonunu denetlemekten sorumlu olacak. Buer’in rapor vereceği Fox yaptığı açıklamada, “Leanne’nin Yeni Zelanda’daki Dell Technologies işimize liderlik etmek üzere atanması, yerel müşterilerimize, ortaklarımıza ve ekibimize olan bağlılığımızı pekiştiriyor” dedi.

Fox: “Teknoloji sektöründe çalışan zengin bir deneyime sahip olan Buer, ekibine liderlik ettiği müşteri ve ortak sonuçları konusunda tutkulu ve teknolojinin bir bütün olarak toplum üzerinde sahip olabileceği olumlu etkiye sahip. Yeni Zelanda’da dijital benimsemeyi hızlandırmaya devam ediyoruz” dedi.

Buer, en son ülke müdürü olduğu Cisco’dan Dell’e katıldı. Yeni Zelanda teknoloji sektöründe 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Buer, Spark New Zealand, Microsoft ve Telecom New Zealand’da da üst düzey görevler üstlenmiştir. Ayrıca, Siber Güvenliğin Temelleri’nde COVID kesintileri nedeniyle yerinden edilmiş kadınları yeniden eğitmek için bir programın oluşturulmasında önemli bir rol oynadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz