Fast50 Türkiye Programı’nda yine Arvento vardı

0

Kuruluşundan bu yana yüzde 4973 büyüme oranını yakalayan Arvento Mobile Systems, bu yıl da Deloitte Teknoloji Fast50 2014 Programı’nda art arda  5. kez yer aldı.

Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü Teknoloji Fast50 Programı’nda yer alan şirketler, 2009-2013 yılları arasında net satış gelirlerinde kaydettikleri büyümeye göre değerlendiriliyorlar. Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2014 Programı’na katılmak isteyen şirketlerin 2009 yılında en az 50.000 Euro, 2013 yılında ise en az 800.000 Euro net satış geliri elde etmiş olmaları, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve bir ‘teknoloji şirketi’ olması gerekiyor.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği, Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyorlar.

Bu yıl bu programda 5. kez yer alan Arvento, Türkiye ve EMEA bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Türkiye’de geliştirip ürettiği teknoloji ile 23 ülkede daha faaliyet gösteren Arvento, Türkiye, Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri’ni kapsayan coğrafyada, araç takip sistemleri alanında pazar lideri konumunda bulunuyor.

 

 

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>