Dijital çağın akıllı sırt çantası Lumzag

0

Dijital çağın ihtiyaçları günlük yaşamdaki ihtiyaçları ve alışkanlıkları da değiştiriyor. Öğrenciler veya iş dünyasının profesyonelleri için de artık dijital cihazlarını destekleyecek ve dijital imkanlarla kullanımı pratik hale getirecek akıllı çantalara olan ihtiyaç artıyor.

Fon toplandı, üretime geçecek

Indigogo’da ortaya çıkan bir akıllı çanta tasarımı, bu alanda önemli bir açığı dolduruyor. Lumzag isimli akıllı çanta henüz fonlamanın bitmesine bir hafta kalmışken 50 bin dolarlık hedefi geçerek 400 bin dolarlık fon toplamayı başardı.

Çanta içini aydınlatan özel ışığı, kaybolan/unutulan eşyalar hakkında hatırlatıcı, çantanın izinsiz açılmasına dair alarm, kablosuz şarj istasyonu, Wi-Fi hotspot, GPS ve çanta üzerindeki kamerası ile dikkat çeken Lumzag, mobil pozisyonda dijital dünyaya bağlanmak zorunda olan profesyoneller için önemli fırsatlar sunuyor.

Lumzag hakkındaki tanıtıcı videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>