Dijital devrimin geleceği burada konuşulacak

0

Gelecekhane_Dijital20Yaşamın her alanı, her sektör peyderpey dijitalleşiyor. Peki, bu dijitalleşme sürecinde birey ya da kurumlar olarak hangi noktadayız, hangi noktaya gidiyoruz? GelecekHane, Vodafone’un sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Dijital 2.0 etkinliğiyle bu soruların yanıtını arıyor. Geçmişte Finans 2.0, Ticaret 2.0 ve Şehir 2.0 etkinliklerine imza atan GelecekHane, bu defa dijital devrimi masaya yatıracağı Dijital 2.0 ile dijitale dair farklı deneyimleri paylaşıyor.

Etkinliğe katılacak isimler arasında bulunan Chris Skinner, uzmanları arasında gösterilen dijital bankacılığı anlatırken; üretim sektörünün dijitalleşmesini ise SAP’nin Chief Storyteller’ı Julia Roehm aktaracak.

Etkinliğin diğer konuşmacıları ise Hürriyet’ten Reha Argaç, Migros’tan Rıza Görler ve Vodafone’dan Ebru Özgüç olacak. Gelecekhane’nin kurucusu ve başdüşünürü Halil Aksu ise etkinliğin açılış ve kapanış kısmında ilginç ve ilham verici öngörülerini paylaşacak.

4 Haziran 2015 tarihinde, fuaye alanında pek çok ilginç teknoloji ve girişimin sergileneceği etkinlik, Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş kampüsünde gerçekleştirilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>