Techinside Google News
Techinside Google News

Dijital dönüşüm stratejisi için liderlerden tavsiyeler

Dijital dönüşüm, bulut tabanlı hizmetlerin uygulanmasından gelişen teknolojilerin tanıtımına ve iş modellerinde bir değişimi desteklemek için yeni çalışma yollarına kadar uzanan oldukça geniş bir kavram.
- Advertisement -

Dijital dönüşüm, bulut tabanlı hizmetlerin uygulanmasından gelişen teknolojilerin tanıtımına ve iş modellerinde bir değişimi desteklemek için yeni çalışma yollarına kadar uzanan oldukça geniş bir kavram. Doğru strateji için dünyanın önde gelen liderlerinin verdiği tavsiyeler şu şekilde:

  1. İş gereksinimlerini belirleyin

Markerstudy Group BT grup başkanı Adam Miller, harika dijital projeler sunmanın tamamen diğer üst düzey yöneticilerle güçlü ilişkiler sürdürmekle ilgili olduğunu söylüyor.

  1. Denemeye hazırlanın

Yiyecek ve içecek devi PepsiCo Europe’da dijital ürün ve deneyim direktörü Mia Sorgi, dijitalleşmeden en iyi şekilde yararlanmak isteyen iş liderlerinin denemeler yapması gerektiğini söylüyor.

  1. İnsanları ilk sıraya koyun

Coventry Üniversitesi CIO’su Stephen Booth, harika fikirleri teknoloji liderliğindeki iş değişikliğine dönüştürmek istiyorsanız, o zaman insanlar başarınız için kritik öneme sahiptir diyor.

  1. Değişim sürecini yönetin

PANGAIA moda evinin analitik başkanı Daniel Smith, dönüşümün başarısı için kültürün önemini vurgulayan bir başka dijital lider.

  1. Güvenilir olabileceğinizi kanıtlayın

Milton Keynes Üniversite Hastanesi CTO’su Craig York, etkili dijital dönüşüm sağlamak isteyen liderler için yüksek düzeyde güven oluşturmanın çok önemli olduğunu söylüyor.

  1. Kullanıcı deneyimlerine odaklanın

İş hizmetleri uzmanı Verastar’ın CTO’su Spencer Clarkson, teknolojinin dijital dönüşümün sadece başlangıç ​​noktası olduğunu söylüyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir