Techinside Google News
Techinside Google News

Dijital dünyada adınızı koruyan servis

Her gün yeni bir sosyal ağın açıldığı internet dünyasında geleceği parlak olanları bilemiyoruz. Markanızı ve adınızı nasıl koruyabilirsiniz?
- Advertisement -

Pek çok kişi ve kurum her geçen gün bir yenisi açılan ve hangisinin gelecekte parlak ve yaygın bir ortama dönüşeceğini bilemediğimiz sosyal ağlarda isimlerini korumak istiyor. Ancak bu göründüğü kadar kolay değil. Tüm bu yeni servisleri takip etmek, zamanında kaydolmak ve isimleri kaydetmek sıkıntılı bir işe dönüşebilir. Şimdi bu sorunu ortadan kaldırmayı vadeden bir servis var: EarlyClaim.

Bu servise ücretsiz olarak kaydolabiliyorsunuz. Akabinde seçtiğiniz isim için yeni açılan sosyal ağlarda, sizin adınıza, rezervasyon oluşturup size haber veriyor. Böylece rezervasyon sürecinde adınızı sadece siz alabiliyorsunuz. Ancak rezervasyon sürecinde isminizi onaylamaz iseniz bu kayıt bir süre sonra siliniyor.

Dilerseniz ücretli abonelik ile birden fazla isim için de rezervasyon yaptırmanız mümkün.

Eğer markanızı, adınızı, ürünlerinizi veya benzeri isim kayıt ihtiyaçlarınız için yeni sosyal ağların peşinde koşmaktan bıktıysanız hayatınızı kolaylaştırabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir