Dijital kanallar küçük işletmelerin satışlarında kritik rol oynuyor

0

Dijital kanallar küçük işletmeler

Bank of America yakın tarihli bir çalışmada, küçük işletme müşterilerinin yüzde 85’inden fazlasının dijital kanalları kullandığını ve dijital etkileşimin geçen yıla göre genel olarak yüzde 15 arttığını duyurdu.

Yayına göre, yapılan tüm satışların yaklaşık yüzde 50’si dijitaldi ve küçük işletmeler için dijital satışlarda 2020 öncesi seviyelere göre neredeyse yüzde 300 artış oldu. Bank of America tarafından sunulan finansal yönetim araçları paketi, küçük işletmelerin büyümesine katkıda bulundu.

Bank of America sözcüsü verdiği demeçte: “Tüketici müşterilere benzer şekilde, işletme sahipleri işlerini yönetmek ve büyütmek için giderek daha fazla dijital çözümlere yöneliyor. Şimdi Bank of America küçük işletme müşterilerinin y,zde 85’i dijital olarak aktif” dedi.

Banka, küçük işletme sahiplerine, başlamak isteyen potansiyel işletme sahipleri veya büyümek isteyen mevcut işletme sahipleri için uzman tavsiyesi içeren Küçük İşletme Kaynak merkezi gibi, yararlanabilecekleri çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. İşletme için nakit, kredi ve borç harcamalarını takip eden bir Nakit Akışı Monitörü, hızlı ve güvenli ödemeler yapmak için Zelle for Business, gelecekteki nakit akışlarını tahmin etmeye ve izlemeye yardımcı olmak için İşletme Kredi Puanı ve CashPro Tahmini var.

Küçük işletme memnuniyetini ölçen bir J.D. Power çalışmasında, veri analitiği ve tüketici istihbarat şirketi, daha fazla bankanın ve ödeme işlemcisinin, müşterilerinin finansal sağlığını destekleyen daha geniş bir program paketi sunmaya başladığını buldu. Çalışma ayrıca bankaların ne kadar şeffaf olduğunu ve müşterilerin dijital kanalları kullanırken ne kadar yetkin hissettiklerini de memnuniyeti etkiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>