Dijital lojistik girişimi Nuvocargo yatırım aldı

0

Dijital lojistik girişimi Nuvocargo

Dijital lojistik girişimi Nuvocargo, 12 milyon dolarlık yatırım aldı. Nuvocargo, nakliyeyi dijital dönüşümle buluşturuyor.

Dijital lojistik girişimi Nuvocargo büyümeye devam ediyor

Sınır ötesi ticarette dijital bir lojistik platformu olan Nuvocargo, bu süreci modernize etmeye çalışıyor. Şirket; nakliye, gümrük komisyonculuğu, kargo sigortası ve ticaret finansmanını tek bir kullanıcı arayüzü dostu yazılım ve uygulamaya dönüştüren hepsi bir arada bir hizmet sunuyor.

Nuvocargo CEO’su Deepak Chhugani’ye göre, tüm bu hizmetleri tek bir uygulama altında barındırmak, şirketlerin tedarik zincirlerini izlemesini kolaylaştırıyor. Böylece gümrük ve lojistik ekiplerinin daha merkezi bilgilere erişimini sağlıyor.

Chhugani, deneyimi, müşterilere restorandan eve yemek siparişlerini kolayca takip etme olanağı sunan UberEats’e benzetiyor. Chhugani’ye göre, müşterilerin işlemlerine tek bir arayüzden genel bir bakış atılabiliyor.

5.3 milyon dolarlık bir yatırım turunu başarıyla tamamlayan şirket, yaklaşık 1 yıl sonra QED Yatırımcıları liderliğindeki 12 milyon dolarlık Seri A fonunu da almayı başardı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>