Dijital Türkiye’nin önündeki en büyük engel nedir?

0

HPE Discover More 2019 etkinliği 2 Ekim tarihinde başlıyor. Biz de hem bu etkinlik hakkında bilgi almak hem de dijital Türkiye’nin ne durumda olduğunu öğrenmek için mikrofonlarımızı HPE Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak‘a uzattık.

Dijital Türkiye’nin en büyük engeli

HPE Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak ile teknolojiyi kullanamayan şirketlerin dezavantajlarından bir kişinin günde kaç GB veri ürettiğine kadar birçok konuyu konuştuk. 

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

HPE Discover More 2019 etkinliği başlıyor

HPE Türkiye‘nin düzenleyeceği etkinliğe sayılı saatler kaldı. Şirket etkinlikte değişen ve dijitalleşen dünyayı uluslararası uzman konukların da katılımıyla, gün boyu sürecek eş zamanlı oturumlarla masaya yatırıyor. Ayrıca, HPE uzmanlarının liderlik ettiği sunumlar ve deneyimleme alanları da yine katılımcıları bekliyor.

“Değişen İş ve Yaşam Tarzları”, “Dijital Transformasyon için İnovasyon”, “Yapay Zeka ve Blockchain: Akıllı Nesnelerin İnterneti”, “Gelecek, İş ve Yaşam Şeklimizi Nasıl Değiştirecek?” gibi konu başlıklarının yanı sıra eş zamanlı oturumlarda da BT dünyasında büyük değişimler katılımcılarla paylaşılacak.

Etkinlik ile ilgili detaylar için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>