Disney dijital platformu Disney+’ı tanıttı

0

Disney dijital platformu

Disney dijital platformu Disney+’ı düzenlediği bir etkinlik ile tanıttı. Disney, yeni dijital platformu ile Netflix ve Amazon gibi yayıncılara rakip oluyor.

Disney dijital platformu 5 başlıkta toplanacak

Disney tarafından 9 Kasım’da düzenlenen etkinlik ile Disney+ tanıtıldı. 2019 üçüncü çeyreğinde kullanıma sunulacağı belirtilen Disney+ beş ana başlık altında toplanıyor. Disney, Marvel, Star Wars, Pixar ve National Geographic’ten oluşan bu beş ana başlığın her biri, kendi içerisinde bir yayıncı olacak. Yani bağımsız bir dijital platform gibi hareket edecek.

Özellikle Loki dizisi ile ses getirecek olan platformda High Fidelity, Star Wars: The Clone Wars gibi merakla beklenen diziler de yer alacak. Disney yeni platformu Disney+ ile Netflix ve Amazon gibi dijital yayıncılara rakip olacak. Kullanıcı sayısındaki artış ile gelir patlaması yaşanan bu alanda, artık Disney+ da yer alacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>