Disney+ güncelleme alacak

0

Disney+ güncelleme

Disney+ duyurulduktan sonra birçok eksikle beraber geldi. Sunucu tarafında yapılacak olan çalışmayla Disney+ güncelleme alacak ve eksikler büyük ölçüde giderilecek.

Sunucu tarafında Disney+ güncelleme alacak

Disney+ duyurulduktan sonra birçok sorun yaşadı. Özellikle kullanıcılar üzerinden sahte hesaplar açılması, bu sorunların en büyüğü oldu.

Yoğun bir çalışmayla toparlanma sürecine giren Disney+ hem güvenlik anlamında hem de platformdaki eksikleri gidermek için birçok yeni güncelleme yapmaya hazırlanıyor.

26 Kasım’da yayınlanan yeni güncellemeyle ise Disney+ izlemeye devam et özelliğini aktif hale getirdi. Kullanıcılar bir dizi veya filmi yarıda bıraktıklarında Netflix gibi diğer platformlarda olduğu gibi kaldıkları yerden izlemeye devam edemiyorlardı. Oldukça basit bir özellik olan izlemeye devam et özelliğinin Disney+’da yer almaması büyük tepki toplamıştı. Disney+ sunucu tarafında yaptığı güncellemeyle kullanıcılara bu özelliği sunmaya başladığını duyurdu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>