Diyafon sistemlerinde hangi teknolojiler kullanılıyor?

0

Elektronik, güvenlik ve görüntülü diyafon sistemlerindeki 20 yıllık tüm bilgi, birikim ve tecrübelerini aktaran Miafon Teknoloji, değişen dünyamızın tüm ihtiyaçları akıllı telefonlar aracılığıyla karşılıyor. Yüzde 100 yerli sermaye ve yerli yazılımla Türkiye’nin teknoloji şirketi olarak hayatı kolaylaştıran mobil çözümler sunuyor.

Diyafon sistemlerinde hangi teknolojiler kullanılıyor?

YouTube video

Miafon, bulut teknolojisi tabanlı yeni nesil IP görüntülü interkom sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Uzaktan kontrol özelliği ve pratik kullanımı ile yaşamınıza konfor ve güvenlik getiriyor.

Bina kapısından arandığınızda, ister evde ister dışarda nerede olursanız olun akıllı telefonunuz ile kapıda bekleyen misafir ile görüşebiliyorsunuz. Görüşmeden bağımsız olarak isterseniz tek tuşla evinizin kapısını uzaktan açabiliyorsunuz.

Kapı kontrolü ailenizin her üyesi için de kullanılabiliyor. Eşiniz, çocuğunuz, ebeveynleriniz de telefonuna uygulama yükleyip aynı kontrol ve yetkilere sahip olabiliyor. Klasik diyafon sistemlerinden farklı olarak bir daire içi monitöre ihtiyaç duymaz. Misafirleriniz dairenizi aradığında kolayca cep telefonunuz üzerinden görüntüleyebilir, iletişime geçebilir ve kapınızı açabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>