Dosya yedekleme yazılımı ücretsiz hale geldi

0

Dosya yedekleme yazılımı

Acronis firması tarafından sunulan dosya yedekleme yazılımı ücretsiz hale geldi. Acronis, koronavirüs salgını nedeniyle şirketlere destek vermek amacıyla yazılımını ücretsiz sunuyor.

Acronis ücretsiz dosya yedekleme yazılımı

Koronavirüs nedeniyle birçok  şirket, çalışanlarına evden çalışmaları yönünde bilgi verdi. Evden çalışmalarda yaşanan bu artışla, şirketlerin güvenliğini sağlaması ve iş süreçlerini yönetmesi için yeni ihtiyaçları ortaya çıktı.

Acronis firması tarafından geliştirilen Cyber Files Cloud isimli yazılım, servis sağlayıcılar için artık ücretsiz bir şekilde sunulmaya başlandı. Güvenlik, dosya yedekleme ve paylaşım çözümleri sunan yazılım, kurumsal düzeyde birçok etkenin kolaylıkla yönetilebilmesini sağlıyor.

Sunucu sistemleriyle entegre çalışan yazılım, iş süreçlerinin internet ortamına güvenli ve sorunsuz bir şekilde aktarılmasını sağlıyor. Güvenli ağ sistemi oluşturulmasını da sağlayan yazılım, şirketlerin uzaktan çalışma durumlarında zorluk yaşamamasını sağlıyor.

Acronis, servis sağlayıcılar için herhangi bir ek ücret ödemeden, salgın boyunca hizmetlerine devam edecek açıklamasında bulundu. Ayrıca şirketler için çeştli eğitim videoları ve çeşitli dökümanların da paylaşılacağı belirtildi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>