Drone şirketi Türkiye piyasasına giriyor

0

drone şirketi

Çin merkezli drone şirketi Simtoo, Türkiye piyasasına girme kararı aldı. İnovatif drone’ları ile dikkat çeken şirket, Ekim ayında Türkiye’de olacak.

Drone şirketi Ekim ayında Türkiye’de

2015 yılında kurulan Çin merkezli Simtoo, drone piyasasında önemli bir yere sahip. Simtoo, kurulduğu yıl ürettiği katlanabilir drone’u Dragonfly piyasaya hızlı bir giriş yapmıştı. Özellikle Asya pazarında hızlı bir şekilde büyüyen şirket, resmi satışlar için Türkiye’ye açılma kararı aldı. Simtoo’nun Ekim ayında Türkiye’de satışlara başlayacağı belirtiliyor. Ancak hangi ürünlerini Türkiye’ye getireceği hakkında henüz detaylı bir bilgi bulunmuyor.

Simtoo’nun Dragonfly modelinden sonra çıkardığı Moment Airselfie isimli bir drone modeli de bulunuyor. 400 gram ağırlığında olan bu mini drone ve manzara fotoğrafları çekmek için geliştirilmiş.

Bir diğer model olan Fairy Air Camera, 140 gram ağırlığında ve cep boyutlarında. 1080p video çekebilme özelliğiyle fotoğraf severlerin ilgisini çekebilecek bir model.

Yurt dışı satış fiyatları 150-600 dolar aralığında değişen bu drone’ların Türkiye fiyatları hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>