Techinside Google News
Techinside Google News

Ducati, SAP inovasyonu ile teknoloji yatırımlarını artırıyor!

Ducati, önemli bir iş dönüşümü sağlamak için SAP ile küresel çapta bir işbirliği yaptıklarını duyurdu. İşte ayrıntılar...

Gelişen teknolojiye ayak uyduran ve buna bağlı dönüşümler gerçekleştiren Ducati, bunun için SAP ile küresel çapta iş birliği yapacaklarını açıkladı. Şirket bu ortaklığın, müşteri deneyimini son teknoloji ürünlerle iyileştirme konusunda oldukça önemli olduğunu açıkladı. İşte ayrıntılar…

Ducati, teknoloji inovasyonu için SAP ile ilerliyor

Dijital dönüşüm konusunda çalışmalarını hızlandıran Ducati, SAP Commerce Cloud çözümünü ve çevik tedarik zinciri planlaması için SAP Entegre İş Planlaması’nı (IBP) benimseyecek. Böylelikle şirket, genişletilmiş ve entegre bir dijital tedarik zinciri elde edecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Ducati CEO’su Claudio Domenicali şu iş birliği için şu ifadeleri kullandı:

Biz de sizler için Ducati ve SAP arasındaki iş birliğinin duyurulduğu etkinliği yerinde takip ettik.

Tutkulu müşterilerimiz, her zaman şirket stratejisinin merkezinde olmuştur. Bu nedenle onlara iki tekerlek dünyasında mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Ürün geliştirme sürecinde ise büyük ölçüde teknolojiye güveniyoruz.

Tedarik zincirleri giderek daha karmaşık hale geliyor ve son yıllarda dönüşüme maruz kalıyor. Ancak yanımızda SAP gibi bir ortağa sahip olduğu sürece, Ducati’nin tedarik zinciri daha esnek, reaktif ve işlerimize entegre olacak.

İki şirket arasındaki işbirliği, teknolojik gelişme ve inovasyonun her zaman mükemmelliğe yönlendirildiği bir alan olan yarış dünyasına da uzanıyor. SAP, 2022 sezonu için MotoGP’de Ducati Lenovo Takımı’nın resmi iş ortakları arasına katıldı.

SAP RISE nedir?

2021 yılında SAP, müşterilerinin görev açısından kritik SAP iş yüklerini buluta taşımasına yardımcı olmak için “SAP ile RISE” abonelik sistemini başlattı. Programın bir parçası olan şirketler; Altyapı, iş dönüşümü ve uygulama yönetimi konusunda çeşitli hizmetler alıyor. Kısa süre önce benzer bir iş birliği de IBM ve SAP arasında yapılmıştı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir