Techinside Google News
Techinside Google News

Dünyanın en küçük insansı robotu Türkiye’ye geliyor

Tayvan Ticaret Merkezi, “Tayvan Doğa Dostu Ürünler Etkinliği”nde “Dünyanın en küçük insansı robotu” olan “Berobot”'u Türk halkı ile tanıştırılacak.
- Advertisement -

berobotTayvan’ın son teknolojiyle üretilen ve özellikleri ile insandan önce doğaya hizmet eden “çevre dostu” ürünleri İstinye Park’ta 15-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Tayvan Doğa Dostu Ürünler Etkinliği” ile tanıtılacak.

Tayvan Ekonomi Bakanlığı (MOEA) tarafından düzenlenen ve Tayvan Ekonomi Bakanlığı Çevreci Ürünler Departmanı (GTPO) ve Tayvan Ticaret Merkezi (TAITRA) tarafından desteklenen etkinlikte, Well-Ling, ChenTechnology, Nano Win Technology, GeStream Technology, Yantouch, SunUpEco, Absolute Technology, Crosscarf, PaperShoot Technologies, Green First Corporation ve Cashido Corporation gibi Tayvan’ın en güçlü firmaları çevre dostu ürünlerini Türk üreticiler ve tüketicilerle tanıştıracak.

Etkinlikte Tayvanlı teknoloji şirketlerinden GeStream Technology’nin ürettiği Guinness Rekorlar Kitabı’na da giren “dünyanın en küçük insansı robotu” “Berobot” da sergilenecek. Güneş enerjisiyle çalışan Nano Win Technology’nin ürettiği “Dünyanın ilk katlanabilir elektrikli scooterı” da macerasever çevreci tüketicilere tanıtılacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir