Düzenli IT yenilemelerinin 6 nedeni

0

Düzenli IT

Düzenli IT yenilemeleri, küçük işletmelerde verimliliği artırmak ve maliyetlerden kaçınmak için teknoloji altyapısını düzenli olarak yükseltmek için oldukça kritik bir süreç. Gelecekte beklenmedik harcamalardan kaçınmak ve performansı artırmak için teknoloji sistemleri ve mimarisine yatırım yapmak gerekiyor. Teknoloji araştırma firması IDC, altyapıyı düzenli bir döngüde yükseltmek için bu nedenleri açıklıyor.

Düzenli IT yenilemeleri

Verimliliği arttırmak. Yeni yönetim araçları, nerede çalıştıklaı ve nasıl performans gösterdikleri, iş yüklerini daha iyi takip etmenizi sağlar.

Süresi dolan garantiler. Hizmet sözleşmeleri genellikle üç ila beş yıl sonra geçerliliğini yitirir ve yeni bir sunucu satın almak, hizmet sözleşmesini eski bir sistem üzerinde genişletmekten genellikle daha az pahalıdır.

Geliştirilmiş performans. Daha fazla bellek barındıran yeni sunucular, daha büyük sanal makineleri kuruluşların ileri teknoloji uygulamaları sanallaştırılmış ortamlara götürmesine olanak tanır.

Geliştirilmiş güvenilirlik. Daha yeni sistemler sadece eski sistemlere göre başarısız olma olasılıklarının yanı sıra, uyumsuzluk sorunları ve sistem veya parça arızası konusunda uyarmak için daha iyi tahmin yeteneği özelliklerine de sahiptir.

Daha fazla finansman seçenekleri. Esnek ödemeler ve leasing de dahil olmak üzere tüketim modelleri ile bütçeleri daha öngörülebilir hale getirmeye yardımcı olabilir.

Maliyet aşımlarından ve performans düşüşlerinden kaçınma. Eski varlıkların kullanımdan kaldırılmasına gerek kalmadan bir ortama bileşenler eklemek karmaşıklığı ve maliyeti artırabilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>