E-fatura için gereken çözümler A’dan Z’ye CordisNetwork’te

0

Cardtek Group’unödeme sistemleri sektöründe onaylı servis sağlayıcı şirketi CordisNetwork, güvenlik, sistem işletim ve operasyon konusundaki yüksek deneyim ve ileri teknoloji alt yapılarını, e-fatura hizmeti konusunda da müşterilerine avantajlı şekilde sunuyor.

CordisNetwork ve FIT Solutions tarafından kurulan e-fatura alt yapısı, sistemin kesintisiz ve yüksek hızla çalışmasını,  birçok muhasebe ve ERP yazılımına hazır ve kolay entegrasyonunu sağlıyor. Kuruma özel fatura tasarımları oluşturabilen sistem, fatura saklama,  ayrıntılı sorgulama,  7/24 destek ve sistem izleme özelliği ile de ön plana çıkıyor.

E-fatura sistemine kayıtlı firma sayısı 4 yılda 10 kattan fazla artacak

Cordis Network Genel Müdür Yardımcısı Hasan Murat Yağcı, şu anda e-fatura sistemine kayıtlı firma sayısının 30.000 olduğunu ama 2018’de bu sayının 400 bine ulaşacağını tahmin ettiklerini belirtiyor. “Böyle gelişime açık bir sektörden bahsediyoruz. Ayrıca 2018’deki fatura işlem sayısı ortalama 2.4 milyar adet olacak ve bu tür işlemlerin yüzde 60’ı da özel entegratörler tarafından sağlanacak.”

Cordis Network Genel Müdür Yardımcısı Hasan Murat Yağcı
Cordis Network Genel Müdür Yardımcısı Hasan Murat Yağcı

Yağcı, e-fatura uygulamasına geçen şirketlerin bu hizmetleri özel entegratörlerden almasının birçok faydası olduğundan bahsediyor. “Öncelikle firmalar yazılım ve donanım gibi altyapı maliyetlerinden kurtulmuş olacaklar. Bunun dışında şirketlerin bu sistemle 7/24 ilgilenecek deneyimli ve her türlü sorunu vakit geçirmeden çözebilecek yetkinlikte personele ihtiyaçları olacak. Tüm bu ihtiyaçlar CordisNetwork’ün güçlü altyapısı ve konusunda uzman çalışanları tarafından yerine getiriliyor. Denetime tabi güvenlikli işletim sisteminin şirketler tarafından kurulması da ayrı bir harcama kalemi, ancak bunu da CordisNetwork olarak müşterilerimize sağlıyoruz. Böylece e-fatura sisteminin A’dan Z’ye işletilmesi konusunda şirketlere yardımcı oluyoruz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>