Techinside Google News
Techinside Google News

e-Postalarınızı yanıtlayan sanal asistanınız hazır

Geliştirilen bir yapay zeka uygulaması, vakit bulunamadığı için yanıtlanamayan e-postaları kendi oluşturduğu mesajlarla yanıtlıyor.
- Advertisement -

JulieDeskGün içinde toplantılar, trafik yoğunluğu, rutin ve tamamlanması gereken acil işler derken, işinizi yönetme aracınız olan e-postalarınıza yeterli vakit ayıramıyor olabilirsiniz.

Fransa merkezli WePopp isimli bir girişim, bu sorunu çözmek için bir yapay zeka uygulaması geliştirmiş. Julie adı verilen uygulamanın çalışma mantığı oldukça basit: Bir e-posta gönderirken Julie’nin adresini CC, yani bilgi kısmına ekliyorsunuz. Julie, buradaki bilgilerden ve ajandanızdan aldığı verilerle size gelen toplantı ve etkinlik davetlerini yanıtlayabiliyor. Daha önemlisi, takviminizdeki uygun zaman dilimlerini karşı tarafa sıralayarak sizin toplantı ayarlamakla vakit kaybetmenizi de önlüyor.

Julie’yi geliştiren WePopp, Julie’nin Microsoft Exchange, Google Calendar ve iCloud ile entegre olabildiğini belirtiyor.

Julie, şimdilik sadece toplantıların ayarlanması noktasında işlevsel. Ancak zaman içinde sizin vereceğiniz anahtar kelimelerle kendi metnini oluşturup yollaması çok da sürpriz olmayacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir