E-ticarette kripto para dönemi!

0

e-ticarette kripto para

İsviçre’de Digitec Galaxus, e-ticarette kripto para kabul etmeye başladı. Böylelikle kullanıcılar internet alışverişlerini kripto parayla yapabilecek.

E-ticarette kripto para rüzgarı devam ediyor

Fiziksel birçok mağaza kripto para ödemelerine yönelik adım atarken, benzer bir hamle e-ticaret sitelerinden de geliyor. İsviçre’nin Amazon’u olarak bilinen Digitec Galaxus, kripto para ödemelerini artık kabul edeceğini duyurdu. Şirketin kurucu ortağı olan Oliver Herren, yaptığı açıklamada bir süredir bunun içib çalıştıklarını ve artık kripto para ödemelerinden mutluluk duyduklarını söyledi.

Şirketten yapılan açıklamada, kullanıcıların alışverişlerinde Bitcoin Cash, Bitcoin Cash Sv, Ethereum, XRP, Binance Coin, Litecoin, TRON, Omise Go ve NEO kullanılabileceği belirtildi. Böylelikle kripto paralar, günlük alışverişlerde de kullanılabilecek hale geldi.

Yapılacak olan tüm ödemeler Coinify aracılığıyla alınacak ve anında İsviçre Frangı’na dönüştürülecek. E-ticaret sektöründe dev bir isim olan Digitec Galaxus’un da bu alana girmiş olmasının, kripto para piyasasını olumlu etkileyeceği tahmin ediliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>