Techinside Google News
Techinside Google News

Popüler yayıncılardan çevrimiçi master programı

USC, Condé Nast ve WIRED tarafından başlatılan program iş, bilim, teknoloji ve dizayn dünyasında sınırları zorlayacak bir eğitim sunuyor.
- Advertisement -

18-24 aylık eğitim süresi ile 2015 – 2016 akademik yılında başlayacak olan programda, entegre dizayn, iş ve teknoloji alanında dünyayı değiştirecek yaratıcı düşünce ve teknoloji insanları yetiştirilecek.

Yüksek öğretimde bir ilk olacak programın müfredatı USC Roski eğitmenleri tarafından özel olarak hazırlandı. USC Roski Sanat ve Dizayn Enstitüsü dekanı Eric Muhl; ‘‘Teknolojinin gelişme hızı yüksek öğretimi daha esnek ve adapte edilebilir programlar hazırlayarak geleceğin liderlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya zorlamaktır’’ diye konuştu.

WIRED’ın baş editörü Scott Dadich ise ‘‘Yıllarca WIRED ile hazırlanmış bir müfredatın nasıl olabileceği konusunda kafa yorduk ve şimdi bunu mükemmel bir partner ile gerçekleştirme fırsatı bulduk. USC ve WIRED’ın en iyi yanlarını alarak disiplin ve yenilikçiliği, iş modellerini ve Silikon Vadisi’ndeki en son yenilikçi modellerini öğretebileceğiz. Bu çok heyecan verici olacak’’ dedi.

USC bugün 80’den fazla programı içerisinde barındırıyor. Bu programın katılımcıları ise WIRED ofislerinde konaklama, yöneticiler, saygın editörler ve yazarlar ile tanışma gibi çeşitli fırsatlar bulacaklar.

Eğer bu programa katılma şansını yakalayacak nadir kişilerden biri olmak istiyorsanız USC’nin sitesine göz atabilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir