Eftpos güvenlik özelliklerini artırdı

0

Eftpos güvenlik

Eftpos güvenlik özelliklerini artırarak kullanıcıları koruma altına alıyor. Avustralyalı ödeme sağlayacısı yeni özelliklerle memnuniyeti de artırmak istiyor.

Eftpos güvenlik özelliklerini daha kapsamlı hale getirdi

Avustralya ödeme sağlayıcısı Eftpos, önümüzdeki yıl tam olarak kullanıma sunulmadan önce birkaç ödeme satıcısı aracılığıyla yeni çevrimiçi güvenlik özellikleriyle hizmete girdi. İki faktörlü kimlik doğrulama işlevini içeren bu güvenlik özellikleri, başlangıçta Till Payments, Fat Zebra ve Eftex tarafından benimsenmiştir.

Eftpos başkanı Stephen Benton: “Bu, Eftpos, çevrimiçi Avustralya işletmeleri ve dijital ekonomi için bir devrilme noktası ve Till Payments, Fat Zebra ve Eftex gibi ortaklara sahip olmak harika. Bu, Eftpos ve Avustralyalı perakendeciler için bir oyun değiştirici çünkü perakende, COVID tarafından hızlandırılan giderek daha fazla dijital bir pazara dönüşüyor. Gelişmiş ödeme güvenliğine ek olarak artan rekabetten büyük ekonomik faydalar gelebilir” dedi.

Eftex genel müdürü Ian Sanford, “Bu Eftpos uzantısı, e-ticaret tüccarlarının Eftpos aracılığıyla güvenli bir şekilde milyonlarca daha fazla çevrimiçi ödeme göndermesine olanak tanıyacak ve bu da işletmeleri ve müşterileri için ödeme kabul maliyetlerinde önemli tasarruflar sağlayacaktır” dedi.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>