Ege Bölgesi’nde Cisco dönüşümü sürüyor!

0

Cisco, geliştirdiği teknoloji ve çözümler ile Türkiye’de birçok şirketin dijital dönüşümüne katkı sağlıyor. Ege Bölgesi’nde birçok firma ve şirkete dijital dönüşüm alanlarında hizmetler vererek, şirketlerin büyümesinde büyük rol oynuyor.

Cisco, BMC, Arkas Holding, Uniteks, Ege Üniversitesi, Çakabey Okulları, Muğla Üniversitesi, Bandırma Üniversitesi gibi birçok şirket ve kurum ile çalışarak Türkiye’de hızla büyüdü. Kapsamlı bulut network alt yapısı sayesinde kurumsal iletişim yazılımı ve veri güvenliği gibi alanlarda dönüşüme katkı sağladı. Dijital dönüşümünü tamamlayan üniversiteler, kablosuz ağ yapıları sayesinde ayrı yerlerdeki kampüsleri ile daha etkin iletişim kurabildi. Ayrıca maliyetlerini ciddi oranda düşürerek milyonlarca lira tasarruf sağlamayı başardılar.

Cisco dijital dönüşümde KOBİ’lere de hizmet veriyor!

Cisco, KOBİ’ler için dijitalleşme projelerinde danışman rolüyle de katma değerli projeler oluşturulmasını sağladı. Firma en çok, video konferans, network üzerinde anlık veri ve lokasyon takibi gibi alanlarda çözüm sundu.

Cisco

Cisco’nun Orta Doğu ve Afrika Başkan Yardımcısı David Meads, firmanın bölgede hızlı büyümesine ilişkin şunları söyledi: “Türkiye, Cısco için en önemli pazarlardan biri. Son yıllarda Türkiye’de, Cisco’nun geniş teknoloji portföyüne ve uluslararası ağına erişerek fikirlerini hayata geçiren ve ürün geliştirme süreçlerini hızlandıran şirketlerin giderek arttığını görüyoruz. Türkiye’nin dijital dönüşümüne Cisco olarak katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>