Elektrikli bisiklet Pocket Rocket tanıtıldı

0

Elektrikli bisiklet Pocket

Elektrikli bisiklet Pocket Rocket, tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Elektrikli bisiklet Pocket Rocket, şehir ulaşımını daha kolay hale getirecek.

Elektrikli bisiklet Pocket Rocket için iki farklı model

Dünyadaki kentsel nüfus önümüzdeki birkaç on yıl içinde rekor sayılara ulaşacak. Sektör liderleri, sınırlı alandaki bu artışın kentlerdeki düzeni bozmaması için çeşitli sistemler ve ürünler geliştiriyor.

Stuttgart merkezli Sol Motors, şehirlerde ulaşımı kolaylaştırmak için Pocket Rocket isimli bisikletini tanıttı. İlginç bir tasarıma sahip olan Pocket Rocket, alüminyum çerçevesi sayesinde sadece 55 kg ağırlığında.

Şirket, farklı müşteri isteklerine cevap verebilmek için iki farklı modelini duyurdu. Pocket Rocket S veya L1e 6 hp gücünde saatte 50 km hıza ulaşabiliyor. Pocket Rocket L3e ise 8,5 beygir gücünde ve saatte 80 km hıza ulaşabiliyor.

Pocket Rocket’in diğer özellikleri ise şu şekilde:

♦ Android ve iOS uygulama üzerinden takip edilebilen bisiklet, kiralama şirketleri için filo yönetimini kolaylaştırabilecek özellikte.

♦ Fren yapıldığında enerji toplayabilen ve bataryasını doldurabilen rejeneratif fren sistemine sahip.

♦ 150 Nm maksimum torka sahip.

♦ Spor ve eko olmak üzere farklı sürüş modlarıyla verimli kullanım imkanı sağlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>