Elektrikli bisiklet Stromer ST5 ABS tanıtıldı

0

Elektrikli bisiklet Stromer

Elektrikli bisiklet sektörüne güçlü bir oyuncu da katıldı. Elektrikli bisiklet Stromer ST5 ABS, ABS’ye sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Elektrikli bisiklet Stromer ST5 ABS

Elektrikli bisiklet sektöründe, çok güçlü yeni modeller katılmaya devam ediyor. Bunlardan biri de ABS’ye sahip olmasıyla dikkat çeken Stromer ST5 ABS oldu.

Şu anda Avrupa’ya özel bir şekilde duyurulan Stromer ST5 ABS, 850W’lık elektrik motoruna sahip. 180 km’lik menzili bulunan Stromer ST5 ABS, 983Wh’lik pil paketiyle dikkat çekiyor. Saatte 45 km hıza ulaşabilen Stromer 5.5 saatte tam şarj olabiliyor.

Bisiklette Prelli imzalı lastikler ve çamurluklar bulunuyor. Bisiklette ABS sisteminde ise Bosch imzası yer alıyor. Yerleşik LED aydınlatma sistemi bulunan Stromer ST5 ABS’nin satış fiyatı ise 10 bin dolar olarak duyuruldu.

Stromer ST5 ABS her ne kadar tasarımı ve teknik özellikleriyle ön plana çıksa da fiyatıyla piyasanın biraz üstünde olduğunu söyleyebiliriz. Avrupa’da yeterli ilgiyi görüp görmeyeceği ise şimdiden merak ediliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>