Elektrikli bisiklet The Babymaker tanıtıldı

0

Elektrikli bisiklet The Babymaker, Indiegogo üzerinden bağış toplamaya başladı. The Babymaker, şehir içi ulaşımı kolay ve eğlenceli hale getirecek.

Elektrikli bisiklet The Babymaker özellikleri

Elektrikli ulaşım araçlarına talebin artmasıyla, elektrikli bisiklet sektöründe de önemli bir hareketlenme yaşanıyor. Kickstarter, Indiegogo gibi platformlarda birçok girişimci elektirkli bisiklet modelleriyle bağış topluyor.

Bunlardan bir yenisi ise The Babymaker model elektrikli bisiklet oldu. Özellikle birçok canlı renk seçeneğiyle dikkat çeken The Babymaker, FLX Bike tarafından geliştiriliyor. 14.5 kg ağırlığındaki bisiklet, taşınmasının kolay olmasının yanı sıra bisiklet sürücüsü için konfor da sağlıyor. 36V/7Ah bataryası bulunan The Babymaker, tam dolu şarj ile 80 km yol gidebiliyor. Ayrıca The Babymaker ile saatte 40 km hıza çıkılabiliyor.

5 farklı seviyede pedal desteği sunan The Babymaker, normal sürüş sırasında da kullanıcıların rahat etmesini sağlıyor. Üzerinde LCD ekran da bulunan bisiklet, sürücüye bisiklet ve sürüş hakkında çeşitli bilgiler veriyor.

Indiegogo üzerinden bağış toplamaya devam eden The Babymaker’a 969 dolarlık bağışla ulaşılabiliyor. Bir üst model olan Pro için ise 1.249 dolar tutarında bağış belirlenmiş durumda. Modellerin satışa çıkacağı fiyatlar ise 1.999 ve 2.499 dolar olarak duyuruldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>