Elektrikli BMW iNext görüntülendi

0

Elektrikli BMW iNext

Otomotiv devi BMW, yeni elektrikli aracı ile sahneye çıktı. Elektrikli BMW iNext, Nurburgring pistinde kamuflajlı haliyle görüntülendi.

Elektrikli BMW iNext sahnede

BMW’nin merakla beklenen iNext isimli yeni elektrikli aracı sonunda görüntülendi. Nurburgring pistinde sahne alan iNext, kamuflajlı bir şekilde görücüye çıktı.

Pistte performansıyla göz dolduran iNext, virajlı hızlı bir şekilde alması ve neredeyse tamamen sessiz bir şekilde çalışmasıyla dikkat çekti. Aracın lastiklerinden gelen sesin, motorundan gelen sesten daha fazla olması da dikkat çeken bir diğer konu oldu. Test sürüşünde iNext, hızına rağmen virajlarda dengesini koruyarak sürüş güvenliğini sağladı.

BMW iNext için üç farklı modelle müşterileriyle buluşacak. Aracın 308, 522 ve 610 beygirlik üç farklı modeli piyasaya çıkacak. Öne çıkan en önemli özelliklerinden biri ise tam dolu şarjla 600 km yol gidebilecek.

Şu anda test sürüşleri devam eden aracın ne zaman piyasaya çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>