Elektrikli Harley Davidson bisiklet duyuruldu

0

elektrikli Harley Davidson bisiklet

Motosikletleriyle tüm dünyanın tanıdığı Harley Davidson, sürpriz bir tanıtıma imza attı. elektrikli Harley Davidson bisiklet, Serial 1 Cycle duyuruldu.

Elektrikli Harley Davidson bisiklet: Serial 1 Cycle

Motosiklet sektörünün dev ismi Harley Davidson, son yıllarda yenilikçi teknolojilere de ayak uyduruyor. Daha önce elektrikli motosiklet çalışması yapan Harley Davidson, bu kez elektrikli bisikletle karşımıza çıktı.

Harley Davidson tarafından tasarlanan elektrikli bisiklet Serial 1 Cycle adıyla tanıtıldı. Bisikletle ilgili Harley Davidson tarafından herhangi bir teknik bilgi verilmesi. Ancak paylaşılan fotoğraflarla motosikletin tasarımı net bir şekilde gösterildi.

Bisikletle ilgili dikkat çeken ilk konu elektrik motorunun bisikletin tam ortasında yer alması oldu. Ayrıca motorun gövdesinin ortasında, far ve stop lambaları bulunuyor. Bisikletin bataryasının ise gidonun tam altında olduğu tahmin ediliyor.

Serial 1 sorumlusu Aaron Frank, bisikletleri mümkün olduğunca basit hale getirmek ve sezgisel kullanımı mümkün kılmak için yeni adımlar attıklarını söylüyor.

Pandemi nedeniyle kullanıcılar bisikletlere ağırlık vermesi, Harley Davidson’ın bu yönde bir çalışma yapmasına neden oldu. Elektrikli bisikletin satışına, Mart 2021 tarihinde başlanması bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>