Elektrikli motosiklet E-Fighter V2 tanıtıldı

0

elektrikli motosiklet E-Fighter V2

Bilim kurgu filmlerini anımsatan tasarımıyla elektrikli motosiklet E-Fighter V2 tanıtıldı. Droog firması tarafından tanıtılan E-Fighter V2 tasarımıyla dikkat çekiyor.

Elektrikli motosiklet E-Fighter V2 özellikleri

Elektrikli motosikletler yaygınlaşmaya devam ederken, üreticiler de yeni model elektrikli motosikletlerini tanıtmayı sürdürüyor. Droog firması, E-Fighter V2 isimli yeni modeliyle kullanıcıların karşısına çıktı.

Zero isimli bir şirket tarafından geliştirilen Zero S model elektrikli motosiklet modeli üzerine kurulan E-Fighter V2, ilk olarak tasarımıyla dikkat çekiyor. E-Fighter V2, bilim kurgu filmlerini anımsatan tasarımıyla büyük beğeni topluyor.

Teknik özelliklerine baktığımızda ise E-Fighter V2’nin lastiklerinin arazi için uygun olduğunu görüyoruz. Saatte 158 km hıza ulaşabilen E-Fighter V2, gücünü 46 beygirlik ve 106 Nm torkluk elektrik motorundan alıyor.

7.2 kWh’lik pil paketi bulunan motosiklet, yüksek hızlarda 72 km, düşük hızlarda ise 143 km’lik menzil sunuyor. E-Fighter V2’nin 40 bin dolarlık başlangıç satış fiyatının ise bu seviyede bir motosiklet için oldukça yüksek diyebiliriz. Ayrıca sınırlı bir kesime hitap eden bu motosikletin, kullanıcılardan ne kadar ilgi göreceği ise şimdiden merak ediliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>